TECHNOLÓGIA PRE
LEPŠÍ DOMOV

Nastal čas pre inteligentnú revolúciu vo Vašom dome!
Zistite, ako Vám môže technológia Grenton slúžiť a spríjemniť každý deň.
Objavte ideálny systém, ktorý s vami spolupracuje a vytvorte si svoj vlastný svet.

OSVETLENIE

Každé obdobie a každá denná doba si vyžaduje iné osvetlenie. V zimné ráno by malo byť svetlo jemné, aby vás povzbudilo vstať z postele. Počas pracovného dňa potrebujete osvetlenie, ktoré je príjemné pre vaše oči. A keď večer idete relaxovať alebo sa pozeráte na skvelý film, chcete, aby osvetlenie vytvorilo príjemnú atmosféru.

Grenton upraví osvetlenie v závislosti od vašich potrieb a potrieb vašej rodiny. Systém sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a pomôže vám šetriť energiu.

Ľubovoľné svietidlo

Prispôsobenie jasu

Prispôsobenie farieb

Kontrola spotreby

Jemný nábeh

Svetelné scény

OSVETLENIE BLÍZKE PRÍRODE

Grenton LED RGB Smart systém osvetlenia vám umožňuje zladiť osvetlenie s prirodzeným cyklom dňa. Jasné ranné svetlo v kúpeľni, keď sa pripravujete na svoj deň vám dá energiu, zatiaľ čo večer vám odtieň zapadajúceho slnka prinesie pokoj a relax pred spaním.

INTELIGENTNÉ STMIEVANIE SVETLA – JASNÉ SVETLO POČAS DŇA, JEMNÉ OSVETLENIE VEČER

V noci sa zobudíte, rozsvietite svetlo a ... ste oslepení. Je to dosť nepríjemné. Vďaka inteligentnému osvetleniu Grenton sa v noci zapnuté svetlá postupne rozsvietia, aby zamedzili nepríjemnému prebudeniu.

"JEMNÉ PREBUDENIE. UŽ ŽIADNE HLUČNÉ BUDÍKY!"

Nie je nič horšie ako nepríjemný zvuk alarmu, ktorý vás prebudí uprostred nádherného sna. Grenton ponúka oveľa jemnejší prístup. Najskôr postupne rozžiari vašu spálňu, potom spustí jemné zvuky hudby. To všetko vám umožní začať každý deň v skvelej nálade.

NOČNÉ OSVETLENIE

"Niekedy môže v tme byť ťažké nájsť vypínač, hlavne pre dieťa. Prečo riskovať bezpečie vášho dieťaťa? Grenton zaregistruje pohyb a jemne zasvieti na schodoch alebo na chodbe. Vaše dieťa tak môže bezpečne prejsť z jednej miestnosti do druhej."

Efektívne osvetlenie vám môže priniesť úsporu až 35%.

Úspora až do 23%

Automatickým vypnutím
zapnutých svietidiel

Úspora až do 15%

Úpravou intenzity osvetlenia

VYKUROVANIE

Teplo, útulne a efektívne? System Grenton to umožňuje. Inteligentný dom vám umožňuje zvoliť optimálnu teplotu pre každú miestnosť v dome a dokáže sa prispôsobiť meniacemu sa počasiu alebo veciam, ako sú napr. otvorené okná.

Teplotu prostredia v domácnosti si môžete nastaviť na ľubovoľnú hodnotu manuálne alebo prostredníctvom smartphonu. Je to ľahké a jednoduché - presvedčte sa sami.
find out more

Ľubovoľný zdroj tepla

Viacej vykurovacích zón

Presná regulácia teploty

Praktické ovládacie programy

Rozšírené harmonogramy

Značná úspora

KÚRENIE SYSTÉM VYPNE KEĎ NIE STE DOMA A ZAPNE HO TESNE PRED VAŠIM NÁVRATOM

Prečo udržiavať dom vykúrený, keď práve nie ste doma? Znížením teploty len o 3 stupne môžete usporiť až 15% energie. Keď sa pri odchode z domu aktivuje alarm, Grenton vypne kúrenie a zníži cirkuláciu vzduchu na minimum. Zabezpečí tak, že sa vrátite do príjemného a teplého domu.

Inteligentné
ovládanie okenných žalúzií

Silný vietor v zime môže spôsobiť značný pokles izbovej teploty, čo sa automaticky prenesie do zvýšených výdavkov za kúrenie. Grenton pre vás dokáže monitorovať silu, teplotu a smer vetra. Keď začne vietor fúkať, zavrie žalúzie v miestnostiach, v ktorých sa nikto nenachádza a zníži tak výdavky za kúrenie.

VŠETKY TEPELNÉ ZDROJE
V JEDNOM SYSTÉME

Grenton dokáže na veľmi pokročilej úrovni kontrolovať a riadiť váš vykurovací systém. Pripojte ho k vášmu tepelnému čerpadlu, solárnym panelom, boileru, podlahovému kúreniu a vetraniu a vytvorte jednotný, kompaktný systém, kontrolovaný iba jediným zariadením. Budete nadšení jeho efektívnym výkonom.

Efektívne vykurovanie vám môže priniesť úsporu až 37%.

Úspora až do 23%

Teplota upravovaná v závislosti na prítomnosti alebo neprítomnosti majiteľa

Úspora až do 7%

Inteligentné
ovládanie okenných žalúzií

Úspora až do 7%

Integrácia
zdrojov tepla

Ovládanie roliet

Rozhodnite sa, akú atmosféru vytvoríte u seba doma. Ak máte radi, keď vás budí ranné slnko, rolety na noc vytiahnite. Ak si ceníte svoje súkromie a chcete sa vyhnúť zvedavým pohľadom, stiahnite ich.

Dbajte o svoje pohodlie a prispôsobte činnosť vnútorných aj vonkajších roliet svojim individuálnym potrebám.
find out more

Ochrana súkromia

Regulácia jasu

Intuitívne ovládacie programy

Individuálne harmonogramy

Citeľné úspory

Odolnosť voči atmosférickým podmienkam

Ovládanie v súlade s harmonogramami

Vytvorte niekoľko scenárov fungovania panelov v konkrétnych situáciách. Prispôsobte ich sebe a svojmu životnému štýlu. Tešte sa z pohodlia každý deň!

Scéna budenie

Dovoľte slnku, aby vás v slnečné ráno zobudilo. S ľahkosťou môžete fungovanie roliet prispôsobiť svojim potrebám a každodenným rituálom. Buďte sa vždy tak, ako to máte radi.

Vplyv na kúrenie a klimatizáciu

Chladno v lete, teplo v zime. Dbajte na optimálnu teplotu v domácnosti - bez námahy! Grenton Smart Home to urobí za vás vďaka funkcii ovládania roliet, kúrenia a klimatizácie podľa vonkajších podmienok.

V inteligentnom dome znamená spravovanie roliet úsporu až 16%

úspora do 7%

Ochrana okien pred zimným vetrom

úspora do 9%

Tienenie južných okien zvyšuje účinnosť chladenia

OKOLIE DOMU

System Grenton vám umožňuje ovládať nielen váš dom, ale aj jeho okolie!!

Všetky zariadenia a systémy vo vašej garáži, na príjazdovej ceste, v záhrade budú spolupracovať, aby sa zaistila vaša bezpečnosť a pohodlie.

Vstupná brána, ktorá rozpoznáva členov vašej rodiny, záhradné postrekovače, ktoré reagujú na zmeny počasia... objavte neuveriteľné vlastnosti, ktoré Vám ponúka Systém Grenton.
find out more

Pokročilé ovládanie osvetlenia

Inteligentný systém zavlažovania

Ovládanie domu na diaľku

Monitorovanie domu a záhrady

Intuitívne časové harmonogramy

Zladenie sily osvetlenia s fázami mesiaca

JE PRED VAŠOU BRÁNOU KURIÉR SO ZÁSIELKOU A VY PRÁVE NIE STE DOMA?

Prepojte Váš videovrátnik so systémom Grenton. Ak zazvoní návšteva a vy práve nie ste doma, Grenton Systém presmeruje hovor z videovrátnika na váš smart telefón.

PREČO POLIEVAŤ ZÁHRADU, KEĎ MÁ PRŠAŤ?

Pri nastavovaní zavlažovacieho systému – záhradných rozstrekovačov sa môžete stretnúť s jedným z najčastejších problémov. Ako zabezpečiť že sa rozstrekovače neaktivujú pred tým, ako bude pršať? A čo keď pôjdete na dovolenku? Systém Grenton je ešte inteligentnejší – jednoducho sa bude riadiť predpoveďou počasia, veď načo plytvať vodou?

UŠETRITE AŽ 25% VODY SYSTÉMOM INTELIGENTNEJ ZÁVLAHY

Úspora až 25%

Inteligentné ovládanie rozstrekovačov vody

Audio-video
Vďaka Grenton Smart Home môžete integrovať väčšinu svojich AV zariadení do zvyšku vášho systému Smart Home. Chcete si pozrieť film? Stačí stlačiť tlačidlo na vašom Grenton SmartPanel a Grenton sa postará o zvyšok. Zatiahne rolety, zhasne svetlá a zapne systém domáceho kina. A keď sa rozhodnete urobiť si prestávku a ísť do kuchyne na občerstvenie, Grenton rozsvieti svetlá v miestnosti, aby ste sa tam dostali bezpečne.

Prečo by ste robili všetko sami, ak to za vás môže niečo urobiť?

Ovládanie zvuku

Ovládanie videa

Integrácia s multiroom audio

Rodičovská kontrola

ZABUDLI DETI VYPNÚŤ TV?

Viete, koľko energie sa minie tým, že zostane zapnutá televízia, aj keď ju nikto nepozerá? Systém Grenton môže neustále monitorovať, či sa v miestnosti niekto nenachádza, a aj keď jedno z vašich detí zabudne televíziu vypnúť, Grenton ju vypne sám a ušetrí vám stovky € ročne.

ŠETRITE ENERGIU…
NEPLYTVAJTE ČASOM

A čo zariadenia ponechané v "stand by" móde? Aj tu môžete ušetriť – keď nie ste doma, Systém Grenton jednoducho zariadenia odpojí.

MÔŽETE SA SPOĽAHNÚŤ, ŽE VAŠE DETI SI UROBIA ÚLOHY

Deti budú vždy deťmi. Obvykle nemajú rady robenie domácich úloh. Radšej by hrali video hry, alebo pozerali TV. Vnútorný kalendár Systému Grenton vám umožní jednoducho a presne zadefinovať čas, kedy si deti môžu zapnúť TV, alebo zahrať hru. To vám veľmi jednoducho vyrieši problém s robením si domácich úloh.

UŠETRITE AŽ 19% NA SPOTREBE ZA AUDIO – VIDEO ZARIADENIA

Úspora až do 4%

Odpojenie zariadení v "stand by" móde

Úspora až do 15%

Automatické vypnutie TV, v prípade neprítomnosti osôb.
Ušetrite
s Grenton-om
Bývanie
s Grenton-om
Navštívte nás